Schoolteam

Schoolteam


Een school is een groot team van directie, leerkrachten, administratief en ondersteunend personeel.

We stellen ze hier graag aan je voor.

Directie

DIRECTIE

Anneke Gabriël

anneke@tkraaiennest-grembergen.be

Leerkrachten peuters & kleuters

PEUTERS & K1B

juf Melissa

melissa@tkraaiennest-grembergen.be

Kinderverzorgster

juf Heidi

PEUTERS & K1B,

K3, LO & zorgjuf

juf Anja

anja@tkraaiennest-grembergen.be

Leerkrachten lagere school

L1, L2 & ICT leerkracht

juf Dominique

dominique@tkraaiennest-grembergen.be

L4A

juf Nina

nina@tkraaiennest-grembergen.be

L4B

juf Laurien

laurien@tkraaiennest-grembergen.be

L3

meester Fons

fons@tkraaiennest-grembergen.be

L5

juf Leen

leen@tkraaiennest-grembergen.be

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken

KATH. GODSDIENST

juf Linsey

Lichamelijke opvoeding

L.O. LAGER

meester Fons

fons@tkraaiennest-grembergen.be

Zorgcoördinator

ZORGCOÖRDINATOR

juf Marianne

marianne.zorg@tkraaiennest-grembergen.be

ZORGLEERKRACHT

BELEIDSMEDEWERKER

juf Kristien

kristien.zorg@tkraaiennest-grembergen.be

ICT-coördinator

Secretariaat

Onderhoudspersoneel


Jeannine

Karin

              Nancy


Gemeentelijke Basisschool 't Kraaiennest

Rootjensweg 76

9220 Grembergen


Tel. 052 / 21 28 95